+90 542 341 3416
DAHA GÜZEL YAŞAMANIZ İÇİN
Yıldız İnşaat olarak tüm projelerimizde önceliğimiz sizsiniz ve her şey sizin daha iyi yaşamanız için

KURUMSAL

Bize Dair
Yıldız İnşaat 1995 yılında İstanbul’da kuruldu. Kurulduğu günden itibaren yüksek teknoloji ile insana ve doğaya saygı çerçevesinde güvenli yapılar inşa etme prensibiyle hareket eden Yıldız İnşaat 2002 yılında Bursa’da faaliyetlerine başladı.

Bursa’da gerçekleştirdiği ilk proje Orion evlerinin ardından Yıldız İnşaat, güçlenen kadrosu, deneyimi, birikimi ve modern mimari binaları ile kısa sürede markalı konut projelerinin öncelikle tercih edilen inşaat firması haline geldi.

Doğayı bilen ve ona saygı gösteren, mutlu gelecek nesillerin bugünden yetişmesi için çalışan Yıldız İnşaat biten ve devam eden her projesini insanların yaşama hakkına bir saygı olarak hayata geçirmektedir.
Misyon
• İnsanlık tarihinin başından beri var olan barınma ihtiyacını modern mimari ve estetik anlayışı ile harmanlayarak konut projeleri üretmek

• Konut alıcılarımızın sosyal, sportif ve kültürel aktivitelere kolay ulaşır olmasını hedefleyerek, doğal konut ihtiyaçlarını sağlam zeminlere oturtmak

• Modern mimari anlayış, estetik anlayış ve teknolojinin akıllı kullanımı ile insanı geleceğe taşıyarak yüceltmek.

• Yıldız inşaat olarak dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmek

• Her projemizde çevre ve doğal yaşam standartlarına adapte olabilecek, enerji ve yalıtım koşulları ile yeşil ev standartlarına haiz, toplumsal yaşama katkıda bulunan, Yeşil Bursa’mıza modern anlayış ile hizmet veren sektörün önde gelen bir yapı firması olmak

• Her projemizde önceliğimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıma misyonumuzla her yapıyı kendi imzamız gibi görmekteyiz.

• Faaliyet bölgelerimizde standartları değiştiren projeler üreten firmamız, yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci ile hareket etmeye devam edecek.
Vizyon
İnşaat sektöründe 20. senemizi tamamlamaya yaklaştığımız şu dönemde geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek, doğru yerde, doğru zamanda, doğru projelerle büyümek ve bölgemizin en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici şirketi olabilmek.
Farkımız
yapı
konusunda
uzman
uzmanlığımızın üstüne gidiyoruz


Gelişen ve hızla büyüyen ülkemizde gerekli kaynaklara sahip olmak demek bir inşaat firması olabilmek anlamına gelmiyor. İnsanların hayatlarını ve geleceklerini güvenle teslim edecekleri projeler üretmek için öncelikle, bilgi, deneyim ve uzmanlık gerekmekte. Biz İnşaat sektöründe geçirdiğimiz onlarca yılı önce bu kaynaklarımızla kurduk, şimdi bu kaynaklara yüksek teknoloji ekleyerek daha ileri gidiyoruz.
kalite ve konfor konusunda ödün vermiyoruz


İnsan hayatının değeri ve günlük yaşam şartlarının zorluğu bilinci ile hareket eden Yıldız İnşaat, tüm projelerinde insana insanca ve hak ettiği gibi güzel yaşama ikanlarını sunrak hareket etmektedir. Bu nedenle projelerimizde kalite ve konfor asla ödün verilmeyen iki temel unsurdur.
kalite
ve konfor
odaklı
sektörün
öncüsü
bu konuda
öncüyüz


Her sektör kendi içinde yıldızlarını barındırır. Yılların deneyimi ve başarılarımızla bi de İnşaat sektöründe bir Yıldız olarak, bir Yıldız’a yakışır şekilde hareket ediyor ve projelerimizi bu temel prensipler üzerinde inşa ediyoruz
müşterilerimiz memnuniyeti bizim için önemli


Bugünü mutlu yaşarken, yarınlara güzel bir gelecek hazırlamak için bizimle çalışan ve projelerimizden yer alan herkes öncelikle müşterimiz olmaktan çıkıyor ve dostumuz olarak hayatına devam ediyor. Biz dostlarımızın mutlu, iyi, sağlıklı ve güvenli olmasını isteyen ve bunun için çalışan, bu çalışmadan her zaman gurur duyan bir ekibiz.
müşteri
odaklı