+90 542 341 3416
PROJELERİMİZ HAKKINDA
BİLGİ ALMAK İÇİN

Yıldız İnşaat'ın hayata geçen ve devam eden projeleri hakkında tüm detaylı bilgileri ve gelişmeleri burada takip edebilirsiniz.

BİZDEN HABERLER

Suat Yıldız İnşaat'ın yeni projesi Green Life Mudanya Halitpaşa'da yükseliyor.

Bursa’nın denize bakan yüzü Mudanya’nın tarihi ve doğal bölgesi Halitpaşa’da yeni projemiz Green Life’ın inşaatın başlandı.
Proje Bursa’ya farklı ve seçkin bir yaşam alanı sunmakla kalmıyor aynı zamanda içinde yaşayanlara kendi tarzlarını gösterecek imkanlar sağlıyor.
Green Life mavi ve yeşilin ortak noktası Mudanya Halitpaşa’da 2+1 11 daire , 3+1 26 daire , 3+2, 4, daire 5+1,8 daire ve , 6+1, 1 daire olarak hayata geçiyor. Geniş sosyal donatı alanları, yürüyüş parkurları, sauna ve Türk hamamı ve Green Life’ı yaşayanlar için hazırlanan ticari alanlar gibi özel detaylarıyla hazırlanan proje doğanın içinde modern hayatı yaşamak isteyenlere seçkin bir alternatif olarak lansman fiyatları ile satışa sunuldu.

Bursa Paradise Life evlerinde yaşam başladı.

Bursa’nın Yıldızı olarak yükselen şehrin içindeki cennet bahçesi Paradise Life evlerinde benzersiz mimarisi ve sosyal donatıları ile yaşam başladı. İçinde yaşayanlara sağladığı olanaklarla hayallerinizi gerçeğe taşıyan Paradise life evlerinde yer almak isteyenler için son 11 daire fırsatında ise %5 indirim var.

Web sayfamız yenilendi.

Sizinle büyüyen ve sınırları Bursa’yı aşan Yıldız İnşaat olarak yenilenen web sayfamızda, biten, başlayan ve devam eden projelerimle sizlerleyiz.

Green Life Micro sitemiz yayında…

Mudanya Halitpaşa’da yapımına başlanan Green Life projemiz hakkında tüm detayları ve bilgileri yayına giren micro sitemizden takip edebilirsiniz.